02nd-04th
of June
2017

Międzynarodowe Regaty Windsurfingowe
Kalisz 2017

REGATY 2017 - WYNIKI / Results

MIĘDZYNARODOWE REGATY WINDSURFINGOWE
KALISZ 2017

Kalisz, 2 - 4.06.2017 r.

Results are final as of 14:55 on June 4, 2017

BIC Class

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 26, Scoring system: Appendix A
Rank Class Fleet Nat SailNo Name Birth Sex Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 BIC 4.0 POL 13 Nadia Kulik 2005 DZ KS"Baza"Mrągowo 1.0 4.0 (5.0) 1.0 3.0 1.0 1.0 4.0 3.0 2.0 5.0 25.0
2 BIC 4.0 POL 29 Milo Sołomko 2005 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 9.0 2.0 4.0 (11.0) 2.0 4.0 5.0 2.0 1.0 1.0 2.0 32.0
3 BIC 4.0 POL 236 Linda Falkiewicz 2006 DZ SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 2.0 6.0 1.0 9.0 1.0 11.0 (12.0) 3.0 2.0 3.0 1.0 39.0
4 BIC 4.0 POL 103 Wiktoria Giec 2006 DZ YKP Warszawa 3.0 7.0 3.0 7.0 4.0 (13.0) 2.0 5.0 5.0 5.0 3.0 44.0
5 BIC 4.0 POL 86 Lena Mańkucka 2005 DZ GKŻ Gdańsk 4.0 1.0 2.0 4.0 11.0 6.0 6.0 6.0 4.0 10.0 (12.0) 54.0
6 BIC 4.0 POL 513 Wiktor Kotenko 2005 CH KS"Baza"Mrągowo 7.0 5.0 7.0 3.0 5.0 2.0 (11.0) 9.0 7.0 7.0 11.0 63.0
7 BIC 4.0 POL 334 Piotr Szkolnicki 2005 CH UKS"Kałębie"Osiek 6.0 3.0 10.0 2.0 9.0 7.0 7.0 (11.0) 6.0 8.0 7.0 65.0
8 BIC 4.0 POL 14 Amadeusz Skonieczny 2005 CH UJKS"Szturwał"Kalisz 12.0 (13.0) 12.0 5.0 8.0 3.0 3.0 7.0 10.0 6.0 10.0 76.0
9 BIC 4.0 POL 602 Wiktoria Wojciechowska 2005 DZ UJKS"Szturwał"Kalisz (11.0) 11.0 9.0 8.0 7.0 5.0 4.0 8.0 11.0 4.0 9.0 76.0
10 BIC 4.0 POL 71 Maria Rudowicz 2008 DZ UJKS"Szturwał"Kalisz 5.0 9.0 8.0 (14.0) 6.0 10.0 10.0 10.0 8.0 9.0 6.0 81.0
11 BIC 4.0 GKŻ 21 Jan Sroczyński 2006 CH GKŻ Gdańsk 8.0 8.0 6.0 6.0 13.0 12.0 9.0 (16.0) 9.0 12.0 8.0 91.0
12 BIC 4.0 POL 7 Dawid Siwicki 2006 CH KS"Baza"Mrągowo 10.0 12.0 15.0 13.0 14.0 14.0 (16.0) 1.0 14.0 11.0 14.0 118.0
13 BIC 4.0 POL 37 Filip Wnętrzak 2005 CH GKŻ Gdańsk 13.0 10.0 11.0 12.0 17.0 (27.0 OCS) 15.0 13.0 17.0 14.0 13.0 135.0
14 BIC 4.0 POL 11 Jan Siepracki 2007 CH UJKS"Szturwał"Kalisz 15.0 14.0 13.0 16.0 12.0 9.0 8.0 17.0 (19.0) 16.0 18.0 138.0
15 BIC 4.0 POL 171 Jan Piękny 2005 CH UJKS"Szturwał"Kalisz 14.0 15.0 14.0 10.0 16.0 15.0 14.0 15.0 15.0 15.0 (17.0) 143.0
16 BIC 4.0 POL 10 Tymon Cajdler 2006 CH UJKS"Szturwał"Kalisz (27.0 DNC) 27.0 DNC 27.0 DNC 27.0 DNC 10.0 8.0 13.0 14.0 13.0 13.0 4.0 156.0
17 BIC 4.0 POL 44 Gabrysia Rudyk 2007 DZ UJKS"Szturwał"Kalisz 16.0 (27.0 DNC) 16.0 15.0 15.0 19.0 20.0 12.0 12.0 18.0 16.0 159.0
18 BIC 4.0 POL 5 Lidia Chyrek 2005 DZ GKŻ Gdańsk 17.0 18.0 17.0 17.0 18.0 17.0 18.0 19.0 (20.0) 20.0 19.0 180.0
19 BIC 4.0 POL 81 Martyna Romanowicz 2005 DZ GKŻ Gdańsk (27.0 DNC) 17.0 21.0 19.0 20.0 16.0 21.0 20.0 16.0 21.0 21.0 192.0
20 BIC 4.0 POL 96 Natasza Urbaniak 2005 DZ AZS Poznań 20.0 19.0 19.0 (27.0 DNC) 22.0 20.0 17.0 18.0 18.0 19.0 27.0 DNC 199.0
21 BIC 4.0 POL 126 Leon Jankowski 2008 CH AZS Poznań (27.0 DNC) 16.0 18.0 20.0 19.0 18.0 22.0 21.0 22.0 22.0 27.0 DNC 205.0
22 BIC 4.0 POL 752 Maja Cituk 2007 DZ MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko (27.0 DNC) 27.0 DNC 27.0 DNC 27.0 DNC 21.0 22.0 19.0 27.0 DNC 21.0 17.0 15.0 223.0
23 BIC 4.0 BN 11 Amadeusz Stobiński 2006 CH AZS Poznań 21.0 20.0 20.0 18.0 24.0 21.0 (27.0 DNC) 22.0 24.0 27.0 DNC 27.0 DNC 224.0
24 BIC 4.0 POL 717 Antonina Kania 2007 DZ UJKS"Szturwał"Kalisz 19.0 (27.0 DNC) 22.0 27.0 DNC 25.0 27.0 DNC 27.0 DNC 27.0 DNC 23.0 23.0 20.0 240.0
25 BIC 4.0 POL 77 Zuzanna Tabor 2005 DZ GKŻ Gdańsk 18.0 (27.0 DNC) 27.0 DNC 27.0 DNC 23.0 23.0 23.0 27.0 DNC 27.0 DNC 27.0 DNC 27.0 DNC 249.0
26 BIC 4.0 POL 332 Hubert Chabowski 2004 CH UKS"Kałębie"Osiek (27.0 DSQ) 27.0 DSQ 27.0 DSQ 27.0 DSQ 27.0 DSQ 27.0 DSQ 27.0 DSQ 27.0 DSQ 27.0 DSQ 27.0 DSQ 27.0 DSQ 270.0



RCB Class

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Class Nat SailNo Name Birth Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 RCB POL 91 Michał Pinkowski 1982 Konin 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 2.0 2.0 9.0
2 RCB POL 301 Grzegorz Pinkowski 1954 Konin (3.0) 2.0 3.0 3.0 3.0 1.0 1.0 13.0
3 RCB SVK 151 Robert Kubin 1972 Slovakia (4.0) 4.0 2.0 4.0 1.0 3.0 4.0 18.0
4 RCB POL 107 Jakub Polkowski 1997 YKP Warszawa 2.0 3.0 4.0 1.0 4.0 (5.0) 5.0 19.0
5 RCB POL 271 Michał Srzednicki 1941 UJKS"Szturwał"Kalisz (5.0) 5.0 5.0 5.0 5.0 4.0 3.0 27.0



RSX Class

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Class Fleet Nat SailNo Name Birth Sex Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 RSX   POL 108 Jan Maszkiewicz 1991 M YKP Warszawa 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 10.0
2 RSX Jr POL 407 Mikołaj Terman 1999 M SKŻ"Ergo Hestia"Sopot (3.0) 3.0 3.0 1.0 3.0 2.0 2.0 2.0 3.0 2.0 3.0 24.0
3 RSX   POL 09 Agnieszka Bilska 1993 K GKŻ Gdańsk 2.0 2.0 2.0 3.0 2.0 3.0 (4.0) 4.0 2.0 3.0 2.0 25.0
4 RSX Jr POL 355 Bartłomiej Witt 2001 M AZS Poznań (4.0) 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 3.0 3.0 4.0 4.0 4.0 38.0
5 RSX   POL 15 Jakub Gulczyński 1998 M UJKS"Szturwał"Kalisz 5.0 (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 59.0



T293CH Class

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 45, Scoring system: Appendix A
Rank Class Fleet Nat SailNo Name Birth Sex Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 T293CH 7.8 POL 511 Dawid Litwinek 2001 CH KS"Baza"Mrągowo 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (46.0 DNC) 10.0
2 T293CH 6.8 POL 460 Filip Dmochowski 2005 CH GKŻ Gdańsk 6.0 4.0 (10.0) 7.0 7.0 4.0 5.0 4.0 2.0 3.0 5.0 47.0
3 T293CH 7.8 POL 46 Daniel Ugniewski 2003 CH GKŻ Gdańsk 3.0 2.0 6.0 3.0 5.0 10.0 8.0 2.0 6.0 (11.0) 7.0 52.0
4 T293CH 6.8 POL 1 Dawid Sykuła 2005 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 5.0 5.0 3.0 4.0 (12.0) 7.0 7.0 6.0 8.0 9.0 3.0 57.0
5 T293CH 7.8 POL 64 Aleksander Biene 2002 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 4.0 10.0 11.0 6.0 (23.0) 3.0 4.0 7.0 7.0 8.0 6.0 66.0
6 T293CH 6.8 POL 512 Michał Lis 2004 CH KS"Baza"Mrągowo 13.0 3.0 4.0 12.0 3.0 15.0 (29.0) 8.0 3.0 4.0 2.0 67.0
7 T293CH 7.8 POL 36 Kacper Guzowski 2003 CH GKŻ Gdańsk 14.0 12.0 5.0 5.0 8.0 2.0 6.0 5.0 11.0 2.0 (46.0 DSQ) 70.0
8 T293CH 7.8 POL 715 Michał Jackowski 2001 CH UJKS"Szturwał"Kalisz 2.0 11.0 8.0 11.0 11.0 11.0 (46.0 DNC) 3.0 13.0 6.0 1.0 77.0
9 T293CH 6.8 POL 44 Konrad Machura 2005 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 7.0 15.0 2.0 13.0 9.0 6.0 3.0 16.0 5.0 (19.0) 8.0 84.0
10 T293CH 7.8 POL 75 Mike Ryan 2001 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 12.0 13.0 12.0 2.0 2.0 13.0 2.0 21.0 17.0 (30.0) 4.0 98.0
11 T293CH 7.8 POL 144 Kajetan Machura 2002 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 16.0 (26.0) 21.0 9.0 4.0 12.0 12.0 13.0 9.0 13.0 11.0 120.0
12 T293CH 7.8 POL 520 Antoni Antoniewski 2003 CH GKŻ Gdańsk (18.0) 14.0 9.0 15.0 13.0 18.0 9.0 11.0 12.0 10.0 12.0 123.0
13 T293CH 6.8 POL 146 Aleksander Niziołek 2003 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 9.0 6.0 (46.0 DNC) 10.0 6.0 20.0 18.0 17.0 20.0 20.0 14.0 140.0
14 T293CH 7.8 POL 998 Jeremi Budzaj 2002 CH AZS Poznań (46.0 DNC) 16.0 13.0 8.0 10.0 14.0 14.0 46.0 DNC 10.0 7.0 9.0 147.0
15 T293CH 6.8 POL 107 Maciej Pietrzak 2005 CH YKP Warszawa 8.0 25.0 16.0 19.0 20.0 5.0 13.0 22.0 (34.0) 16.0 13.0 157.0
16 T293CH 6.8 POL 225 Krystian Betka 2003 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 21.0 (23.0) 19.0 16.0 15.0 19.0 21.0 14.0 14.0 14.0 18.0 171.0
17 T293CH 7.8 POL 516 Oliwier Przybylak 2004 CH KS"Baza"Mrągowo 10.0 20.0 14.0 (30.0) 29.0 21.0 23.0 19.0 23.0 5.0 10.0 174.0
18 T293CH 7.8 POL 335 Jan Szkolnicki 2001 CH UKS"Kałębie"Osiek (23.0) 18.0 15.0 18.0 21.0 23.0 20.0 15.0 4.0 21.0 23.0 178.0
19 T293CH 6.8 POL 106 Jakub Bodasiewicz 2004 CH YKP Warszawa 27.0 19.0 22.0 20.0 14.0 9.0 10.0 23.0 (29.0) 27.0 20.0 191.0
20 T293CH 7.8 POL 19 Kacper Falkiewicz 2002 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 17.0 21.0 17.0 14.0 17.0 24.0 15.0 24.0 16.0 (33.0) 32.0 197.0
21 T293CH 7.8 SVK 22 Robert Kubin 2003 CH Slovakia 11.0 28.0 23.0 23.0 30.0 (35.0) 11.0 20.0 31.0 18.0 16.0 211.0
22 T293CH 7.8 POL 109 Ludwik Filipski 2003 CH YKP Warszawa 22.0 40.0 34.0 (46.0 DNC) 24.0 16.0 24.0 10.0 21.0 12.0 17.0 220.0
23 T293CH 6.8 POL 88 Bruno Krester 2003 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 32.0 9.0 25.0 33.0 16.0 17.0 17.0 (37.0) 26.0 17.0 31.0 223.0
24 T293CH 5.8 POL 183 Andrzej Myślicki 2004 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot (29.0) 7.0 18.0 26.0 28.0 29.0 16.0 26.0 18.0 29.0 27.0 224.0
25 T293CH 5.8 POL 55 Igor Lewiński 2005 CH GKŻ Gdańsk 19.0 29.0 26.0 21.0 18.0 (32.0) 25.0 28.0 25.0 22.0 25.0 238.0
26 T293CH 6.8 POL 69 Party Różak 2003 CH AZS Poznań 15.0 22.0 20.0 22.0 31.0 31.0 (39.0) 27.0 22.0 31.0 22.0 243.0
27 T293CH 7.8 POL 331 Filip Szumiłowski 2001 CH UKS"Kałębie"Osiek (36.0) 30.0 24.0 24.0 25.0 28.0 19.0 29.0 19.0 24.0 21.0 243.0
28 T293CH 7.8 POL 289 Martin Marchewicz 2001 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 30.0 27.0 33.0 29.0 (36.0) 33.0 33.0 12.0 30.0 15.0 15.0 257.0
29 T293CH 6.8 POL 150 Michał Krawczk 2003 CH AZS Poznań 26.0 17.0 29.0 28.0 (37.0) 25.0 30.0 18.0 27.0 34.0 24.0 258.0
30 T293CH 6.8 POL 174 Konrad Zagarów 2004 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 25.0 32.0 38.0 32.0 22.0 (39.0) 27.0 9.0 28.0 28.0 19.0 260.0
31 T293CH 7.8 POL 292 Kacper Szukajt 2001 CH MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 24.0 24.0 (35.0) 27.0 27.0 27.0 32.0 25.0 24.0 32.0 26.0 268.0
32 T293CH 5.8 POL 311 Jakub Krajnik 2004 CH GKŻ Gdańsk 31.0 31.0 28.0 17.0 32.0 (37.0) 26.0 31.0 32.0 23.0 28.0 279.0
33 T293CH 7.8 POL 180 Krzysztof Leński 2002 CH KS"Baza"Mrągowo 20.0 8.0 7.0 (46.0 DNC) 26.0 8.0 28.0 46.0 DNC 46.0 DNC 46.0 DNC 46.0 DNC 281.0
34 T293CH 5.8 POL 87 Mikołaj Kozłowski 2004 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 34.0 33.0 (37.0) 31.0 19.0 26.0 37.0 32.0 15.0 26.0 29.0 282.0
35 T293CH 5.8 POL 520 Adam Klecan 2005 CH KS"Baza"Mrągowo 35.0 36.0 27.0 25.0 33.0 (42.0) 38.0 34.0 35.0 25.0 34.0 322.0
36 T293CH 5.8 POL 147 Olaf Grodzicki 2005 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot (46.0 DNC) 34.0 36.0 35.0 34.0 38.0 22.0 30.0 38.0 37.0 30.0 334.0
37 T293CH 6.8 POL 163 Antoni Budzaj 2004 CH AZS Poznań 33.0 35.0 32.0 36.0 38.0 34.0 31.0 33.0 (39.0) 36.0 33.0 341.0
38 T293CH 6.8 POL 331 Łukasz Paśka 2004 CH AZS Poznań 37.0 37.0 30.0 34.0 39.0 36.0 34.0 (40.0) 37.0 35.0 35.0 354.0
39 T293CH 5.8 POL 110 Jan Her 2004 CH YKP Warszawa 36.3 RDG5-11 36.3 RDG5-11 36.3 RDG5-11 36.3 RDG5-11 35.0 30.0 (40.0) 38.0 36.0 38.0 37.0 359.2
40 T293CH 5.8 POL 111 Dawid Gogołowski 2004 CH KS"Baza"Mrągowo 39.0 39.0 39.0 38.0 41.0 (43.0) 35.0 36.0 41.0 39.0 36.0 383.0
41 T293CH 5.8 POL 240 Szymon Kwidzyński 2005 CH SKŻ"Ergo Hestia"Sopot (46.0 DNC) 38.0 31.0 37.0 40.0 41.0 36.0 39.0 42.0 46.0 DNC 38.0 388.0
42 T293CH 6.8 POL 291 Filip Zajkowski 2003 CH MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko (46.0 DNC) 46.0 DNC 40.0 46.0 DNC 43.0 22.0 41.0 46.0 DNC 46.0 DNC 41.0 46.0 DNC 417.0
43 T293CH 7.8 POL 294 Karol Hajduk 2002 CH MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko (46.0 DNC) 46.0 DNC 46.0 DNC 46.0 DNC 42.0 40.0 46.0 DNC 35.0 33.0 46.0 DNC 46.0 DNC 426.0
44 T293CH 6.8 POL 12 Jakub Świątkowski 2004 CH AZS Poznań 28.0 (46.0 DNS) 46.0 DNC 46.0 DNC 44.0 44.0 46.0 DNC 46.0 DNC 46.0 DNC 46.0 DNC 46.0 DNC 438.0
45 T293CH 5.8 POL 181 Antoni Przyłuski 2004 CH AZS Poznań 38.0 (46.0 DNS) 46.0 DNC 46.0 DNC 46.0 DNC 46.0 DNC 46.0 DNC 46.0 DNC 40.0 40.0 46.0 DNC 440.0



T293DZ Class

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 21, Scoring system: Appendix A
Rank Class Fleet Nat SailNo Name Birth Sex Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 T293DZ 7.8 POL 108 Julia Dawidowicz 2002 DZ YKP Warszawa 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 2.0 (4.0) 1.0 1.0 12.0
2 T293DZ 7.8 POL 194 Agata Banach 2001 DZ AZS Poznań 2.0 3.0 2.0 1.0 2.0 2.0 8.0 1.0 1.0 6.0 (10.0) 28.0
3 T293DZ 7.8 POL 274 Nina Golmont 2002 DZ SKŻ"Ergo Hestia"Sopot (7.0) 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 2.0 3.0 2.0 7.0 2.0 30.0
4 T293DZ 6.8 POL 89 Amelia Zalewska 2003 DZ SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 5.0 6.0 6.0 6.0 (13.0) 7.0 9.0 5.0 3.0 2.0 4.0 53.0
5 T293DZ 6.8 POL 100 Iga Stępczyńska 2004 DZ YKP Warszawa 9.0 8.0 9.0 5.0 5.0 9.0 3.0 (11.0) 5.0 4.0 5.0 62.0
6 T293DZ 6.8 POL 172 Nell Ryan 2003 DZ SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 3.0 5.0 4.0 (12.0) 7.0 12.0 10.0 12.0 8.0 5.0 3.0 69.0
7 T293DZ 7.8 POL 140 Ania Szczęch 2001 DZ SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 4.0 4.0 (12.0) 7.0 6.0 5.0 7.0 7.0 10.0 12.0 7.0 69.0
8 T293DZ 6.8 POL 70 Natalia Staszewska 2003 DZ GKŻ Gdańsk (13.0) 10.0 8.0 4.0 12.0 6.0 5.0 6.0 7.0 13.0 8.0 79.0
9 T293DZ 7.8 POL 211 Nikola Grymuza 2001 DZ GKŻ Gdańsk 6.0 9.0 7.0 11.0 4.0 13.0 (16.0) 4.0 11.0 9.0 6.0 80.0
10 T293DZ 6.8 POL 104 Marlena Szlaska 2003 DZ YKP Warszawa 10.0 7.0 14.0 8.0 14.0 4.0 4.0 (15.0) 9.0 8.0 13.0 91.0
11 T293DZ 7.8 POL 50 Maja Patermann 2002 DZ KS"Baza"Mrągowo 8.0 14.0 5.0 14.0 9.0 14.0 (15.0) 8.0 12.0 3.0 9.0 96.0
12 T293DZ 5.8 POL 122 Ola Wasiewicz 2005 DZ SKŻ"Ergo Hestia"Sopot (15.0) 12.0 13.0 13.0 10.0 15.0 6.0 13.0 6.0 11.0 11.0 110.0
13 T293DZ 7.8 POL 555 Anna Grzesiak 2002 DZ AZS Poznań 12.0 11.0 10.0 9.0 11.0 11.0 13.0 10.0 (17.0) 14.0 12.0 113.0
14 T293DZ 5.8 POL 503 Oliwia Chomka 2004 DZ KS"Baza"Mrągowo (16.0) 15.0 15.0 10.0 8.0 8.0 12.0 14.0 15.0 15.0 16.0 128.0
15 T293DZ 6.8 POL 501 Kamila Niedbała 2003 DZ KS"Baza"Mrągowo 11.0 13.0 11.0 (22.0 OCS) 16.0 10.0 14.0 17.0 14.0 10.0 14.0 130.0
16 T293DZ 5.8 POL 400 Martyna Terman 2005 DZ UKS"Hals"Sopot (22.0 DNC) 18.0 17.0 17.0 15.0 17.0 11.0 16.0 16.0 16.0 15.0 158.0
17 T293DZ 7.8 POL 193 Maria Urban 2001 DZ MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 14.0 16.0 16.0 15.0 (22.0 OCS) 18.0 17.0 9.0 19.0 18.0 18.0 160.0
18 T293DZ 6.8 POL 47 Martyna Fedyk 2003 DZ MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 17.0 19.0 18.0 16.0 17.0 16.0 18.0 18.0 20.0 (21.0) 17.0 176.0
19 T293DZ 5.8 POL 51 Maria Mlińska 2005 DZ GKŻ Gdańsk (22.0 RET) 17.0 22.0 DNS 19.0 18.0 19.0 19.0 21.0 13.0 17.0 20.0 185.0
20 T293DZ 5.8 POL 9 Zuzanna Żmuda 2004 DZ YKP Warszawa 19.9 RDG5-11 19.9 RDG5-11 19.9 RDG5-11 19.9 RDG5-11 19.0 20.0 20.0 20.0 (21.0) 20.0 19.0 197.6
21 T293DZ 5.8 POL 30 Antonina Nowak 2005 DZ AZS Poznań (22.0 DNF) 20.0 19.0 18.0 20.0 21.0 22.0 RET 19.0 18.0 19.0 22.0 DNC 198.0